Наші клієнти отримують максимально вигідну ціну і умови за свою земельну ділянку при мінімальних втратах часу і сил - Директор Агро-Інвест

Земельний ринок України надає широкий вибір ділянок з різною площею і інфраструктурою.

Ми надаємо наступні послуги:

Підбір об'єктів

Фахівці «Агро-Інвест» підберуть об’єкт по заданим Вами параметрами: локації, площі і вартості. При укладанні договору, Вам буде надано доступ як до відкритої інформації про об’єкти, так і до «закритим продажу», тобто до баз даних, інформація з яких не публікується у відкритих джерелах.

Icon - Купівля (Інвесторам) - Агро-Інвест

Супровід угоди

Ми проведемо аудит документів на землю, вивчимо ризики, запропонуємо оптимальний шлях укладення угоди і контролю за дотриманням її умов сторонами. А також зберемо довідки, дозволи, оцінки та іншу необхідну документацію. Підготуємо договори про наміри, нерозголошення конфіденційної інформації, застави та ін. Супроводити угоду в нотаріуса і реєстратора.

Icon - Купівля (Інвесторам) - Агро-Інвест

Аудит об'єкта перед покупкою

Земельний аудит має свої особливості і специфіку, що вимагає від експерта спеціальних знань в сфері земельного законодавства, землеустрою, геодезії та картографії. Всім цим в повній мірі володіють наші фахівці. Постійні скандали пов’язані з порушеннями, втратою і знищенням документів, вимагають ретельної перевірки досвідченим фахівцем в земельній сфері.

У зв’язку з тим, що в земельній сфері постійно відбувалися різні зловживання і скандали, частина архівної землевпорядної документації була навмисне загублена або знищена. Перевірити законність первинного формування земельної ділянки та наявність проблемних моментів, які можуть привести до суперечок з приводу прав на розпорядження землею, може тільки досвідчений фахівець. За результатами аудиту замовнику надається повний звіт із зазначенням ризиків, а також заходів щодо приведення земельного банку у відповідність до вимог закону.

Icon - Купівля (Інвесторам) - Агро-Інвест

Консолідація земель

Багато стикаються з проблемою відсутності великих сільськогосподарських масивів, для здійснення ефективного виробництва. Це пов’язано, перш за все, з тим, що землі колишніх колгоспів, радгоспів розпаювали й передали великій кількості громадян. Працювати в таких умовах вкрай важко і економічно невигідно, і тому виникає необхідність сформувати великі земельні поля.

Ми допомагаємо оформляти землі колективної власності, польові дороги, лісозахисні смуги, проводимо обмін ділянок.

Icon - Купівля (Інвесторам) - Агро-Інвест

Різноманітність земельної інфраструктури та площі істотно ускладнює підбір і при необхідності консолідацію необхідних об’єктів. Виконати цю роботу без допомоги фахівця вкрай важко.

Чому звертаються в  Агро-Інвест?

Купівля (Інвесторам) - Агро-Інвест

Сформована команда експертів щодо ринку землі

Купівля (Інвесторам) - Агро-Інвест

Цінуємо час клієнтів і виконуємо всю роботу під ключ

Купівля (Інвесторам) - Агро-Інвест

Діємо виключно в інтересах клієнта і відпрацьовуємо кожну деталь

Отримайте консультацію

з купівлі земельної ділянки

Сміливо задавайте питання - відповімо, розповімо про деталі співпраці, знайдемо продавців і допоможемо вигідно купити земельну ділянку.

Натискаючи на кнопку “Відправити”, ви погоджуєтеся з умовами Політики конфіденційності

Ринок землі - це можливість активного розвитку для кожного

Стійке зростання

Після відкриття ринку землі, зростання цін за 1 га вже стався, в деяких регіонах в 2 рази. Експерти сходяться на думці, що в найближчі 3-5 років розвиток буде стійким.

Шанс для українців

З 1 січня 2024 року землю зможуть купувати юр. особи України, тоді ринок і почне працювати в повній мірі, це призведе до більшої конкуренції між компаніями, а тим самим до подорожчання землі.

Купівля (Інвесторам) - Агро-Інвест

Зростання вартості активів

Купівля (Інвесторам) - Агро-Інвест

Мінімізація ризиків і максимізація доходів

Купівля (Інвесторам) - Агро-Інвест

Повний супровід угоди

Купівля (Інвесторам) - Агро-Інвест

Управління активами

Досвід інших країн

Ми вивчили досвід розвитку ринку землі в інших країнах

Польща

$10,3 тис

За гектар

Тип ринку: відкритий з обмеженнями.

У Польщі був найбільший перехідний період відкриття ринку для іноземців після вступу в ЄС з країн учасниць. Це стримувало приплив інвестицій і зростання ціни на землю. Але в цілому, ціни на землю зросли майже в 6 разів.

Румунія

$6,15 тис

За гектар

Тип ринку: відкритий з обмеженнями.

У 2014 році ринок відкрили для продажу громадянам ЄС. Відкриття ринку землі практично завершено. Спостерігається стрімке зростання цін на с / г землю, особливо після вступу Румунії в ЄС. Якщо в 2004 році середня ціна становила $ 360 / га., То вже через рік стала $ 1145 / га.

Угорщина

$4,5 тис

За гектар

Тип ринку: відкритий з обмеженнями.

Земельна реформа в Угорщині стала хорошим прикладом розподілу землі серед населення. Права малих і середніх власників захищені і не обтяжені втручанням держави.

Чехія

$8 тис

За гектар

Тип ринку: відкритий.

Іноземці можуть купувати землю з 2011 року. Держава не регулює ціну. Податок на продаж с / г землі – 3% від ціни угоди. Земельний податок не стягується.

Австрія

$42 тис

За гектар

Тип ринку: відкритий.

Реформа консолідації земель та ліберальний ринок поліпшили фінансовий стан аграріїв. Прибуткова с / г діяльність тісно пов’язана з охороною навколишнього середовища і ґрунтів. Багатофункціональний підхід до консолідації збільшує доходи фермерів і стимулює зростання національної економіки.

В Україні середня вартість становить (серпень 2021) - $ 1 тис. За гектар.
Ми зараз знаходимося на старті розвитку ринку землі.

Переваги інвестування в Землю

 • Мінімальний рівень ймовірності шахрайства.
 • Багатофункціональність. Існує величезна кількість способів, що дозволяють заробляти на земельній ділянці.
 • Процедура покупки простіше, ніж для іншої нерухомості.
 • Відсутність додаткових витрат (комунальні платежі і зміст). Ділянка не вимагає обслуговування або ремонту.
 • Інвестор, облагороджуючи землю будь-яким способом, в будь-якому випадку залишиться з прибутком. Тобто подібні інвестиції вважаються вкрай надійними.
 • Простота оформлення угоди
  (можна обійтися без ріелторів).
 • Податкові платежі набагато нижче.

Часті питання

 • Скільки може коштувати моя ділянка?
  • Вартість для кожної ділянки розраховується індивідуально. Все залежить від розташування, площі, умов придбання та інших факторів. Після отримання від Вас мінімальної інформації, наданої через форму на Сайті, ми зможемо відповісти на ваше запитання конкретніше.

 • Скільки коштують ваші послуги?
  • Консультація з питань купівлі-продажу у нас здійснюється безкоштовно. Далі - ми беремо оплату за фактом укладання угоди, тобто комісійні за свої послуги. Їх оплачує покупець

 • Як швидко я можу купити ділянку, якщо вже є продавець?
  • Угода може бути укладена і оформлена протягом 2-7 днів в залежності від наявності необхідних документів і готовності сторін до оформлення.

Допоможемо в питаннях

інвестування в землю

Знаємо що потрібно в кожному випадку, тому підберемо оптимальне рішення при купівлі землі за вигідними умовами.

Натискаючи на кнопку “Відправити”, ви погоджуєтеся з умовами Політики конфіденційності