Земельне агентство “Агро-Інвест”: інформація в деталях

Період найважливіших реформ в історії незалежної України – дуже вдалий час, щоб розбивати стереотипи. Наша молода держава ще не розучилися жити за межами світу штампів і нездорових понять. Одна з таких констант – недовіра до контор, які надають ріелторські послуги.

Земельне агентство “Агро-Інвест”: інформація в деталях - Агро-Інвест

Як тільки не відгукувався про ріелторів наш народ: “непотрібні посередники”, “любителі легких грошей”, “порадники-шахраї”. Сьогодні, коли з відкриттям ринку землі набирає обертів новий підвид ріелторських послуг, важливо відзначити: судити і оцінювати потрібно по справах, а точніше за професіоналізмом. Команді Земельного агентства “Агро-Інвест” є що сказати з цього приводу.

Наші фахівці освоїли всі види ріелторських послуг, пов’язані з ринком землі, і ефективно протягом останніх місяців надають їх клієнтам агентства: продавцям ділянок, потенційним покупцям і орендарям. Нашим співгромадянам часто не вистачає терпіння вивчити повністю закон, оцінити ризики і можливості, які він відкриває. Ще більше клієнт може увійти в ступор, коли потрібно готувати пакет документів на здійснення операції. Першочергова задача, яку ставить перед колективом “Агро-інвест” керівник агентства – знайти підхід до кожного. У діалогах не повинно бути недомовок, а в погляді після консультацій від наших аналітиків не може бути нерозуміння.

Такі життєві принципи директора агентства Дмитра Кутакова. Цю людину в країні знають в першу чергу по роботі арбітром на футбольних матчах. Неупередженість та справедливість. Без цих якостей в професії ніхто довго не затримується. До слова, ці життєві навички Дмитро Кутаков переніс і в сферу земельних відносин. У цьому бізнесі не може бути спочатку “хороших” і “поганих”, до всіх гравців потрібно ставитися однаково, а “дух чесної гри” – понад усе. Нескладно такий підхід спроектувати і на функціонал Земельного агентства “Агро-інвест”. Ми надаємо максимально справедливі розклади по діяльності орендарів, відверто пишемо про деяких з них не в найкращих тонах – під час роботи в сільському господарстві далеко не всі фермери зарекомендували себе з кращого боку. Даємо максимально об’єктивну оцінку державним програмам. Так, наївно припускати, що держструктури – надійний помічник землекористувача. Але якщо є сенс звернути увагу на програми кредитування на покупку техніки, допомогу молодим аграріям, організувати інформаційний лікнеп по зрошувальних системах, ми це робимо.

Ще один важливий момент з біографії Дмитра Кутакова. Після закінчення кар’єри футбольного арбітра він перекваліфікувався в дитячі тренери. Працював з підростаючим поколінням. Більшість фахівців, що працюють з 10-річними хлопцями по-старому на перше місце ставить результат: перемогти за всяку ціну, у що б то не стало, гра вторинна, взаємини в команді вторинні і т.д. У Дмитра Кутакова до виховання юнаків повністю протилежний підхід. Повинен бути колектив однодумців, повинні бути нормальні людські взаємини в команді, а результат важливий вже  в дорослому футболі. Як це все співвідноситься з діяльністю агентства “Агро-інвест”? Теж легко простежити паралель. Нашій команді не так важливо, щоб клієнти моментально позбулися земельної ділянки або похапцем скупили все, що є навколо. Важливо проінформувати громадян про всі нюанси продажу або покупки сільгоспземлі, не закривати очі на підводні камені (наприклад, якщо ділянка розташована в не презентабельному районі і її ціна не може бути високою через об’єктивні причини). І вже коли клієнт проінформований і готовий до угоди – надати допомогу в підготовці всіх документів “під ключ”.

Команда “Агро-інвест” – не тільки центр з надання ріелторських послуг на ринку земельних відносин, а й надійний провідник в глибоководному світі інформації в сфері АПК. Без розуміння процесів, що відбуваються на сільгоспземлі тут і зараз, дуже легко потонути. Взаємодія з експертами Земельного агентства “Агро-інвест” допоможе уникнути багатьох ризиків пов’язаних з купівлею-продажем земель сільськогосподарського призначення

 

 

 

07/10/2021